Ładowanie...

 

O FIRMIE

Firma CARBONIA rozpoczęła działalność w lutym 2009 roku.Od momentu powstania podstawową działalnością firmy jest hurtowa sprzedaż paliw stałych.

Zajmujemy się kompleksową realizacją dostaw zarówno na składy opałowe jak i do zakładów energetycznych i przemysłowych.

Od stycznia 2015 jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą węgla produkowanego przez koncern TAURON Wydobycie S.A.

Sprzedawane przez nas towary oferujemy do odbioru we własnym zakresie bezpośrednio od producenta, lub z dostawą zrealizowaną przez nas we wskazane przez Klienta miejsce.

Posiadamy licencję dotyczącą międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy, dzięki której świadczymy kompleksowe usługi transportu ciężarowego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność wykonywania przyjętych zleceń.

Klientów indywidualnych zapraszamy na nasze składy firmowe w Cieszynie i Ustroniu, na których znajdą Państwo zawsze szeroki asortyment towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasi pracownicy postarają się przekazać rzetelne informacje na temat sprzedawanych produktów ? pozostawiając Państwu wybór. Na naszych składach zawsze mogą się Państwo uzyskać informacje na temat pochodzenia oferowanych paliw stałych, ich prawdziwych parametrów fizyko-chemicznych a także przydatności do różnego rodzaju kotłów węglowych.

Zapraszamy do współpracy

 • laptopmockup_sliderdy
  Cieszyn
  Węgiel
  Autoryzowany sprzedawca
  HURT i DETAL
   
  TRANSPORT
   
  ZAKUPY NA RATY
   
 • Najwyższa jakość
   
  Konkurencyjne ceny
   
  Profesjonalna obsługa
   
  Zadowoleni klienci
   
  Pełna satysfakcja
   
  big
  middle
  small